Tribal – niesamowite wzornictwo

Tribal – niesamowite wzornictwo

Na pewno wszyscy kiedyś widzieliśmy ludzi z plemiennymi wzorami zakrywającymi piersi i ramiona. Te projekty są niezwykle skomplikowane i, szczerze mówiąc – wyglądają niesamowicie. Ale czy wszyscy wiedzą, co reprezentują te tatuaże? Prawdopodobnie nie. Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Zanim zrozumie się znaczenie, konieczne jest uświadomienie sobie, że tatuaże tak pięknie złożone, jak tribale, są bardzo podatne na infekcje. Podobnie, jeśli nie zostanie odpowiednio zadbany, atrament może łatwo ulec przekrzywieniu, co zepsułoby cały tatuaż. Mając to na uwadze, musisz mieć pewność, że po zrobieniu tego tatuażu należy go konsekwentnie pielęgnować.

Taki tatuaż to w zasadzie bardzo duża otwarta rana. Istnieje wiele produktów do pielęgnacji po tatuażu (w szczególności balsamów), które mogą pomóc w procesie gojenia i zapewnić, że tatuaż będzie wyglądał tak pięknie, jak ma potencjał.

Istnieje wiele różnych tatuaży plemiennych, w rzeczywistości jest mniej więcej tyle samo tatuaży plemiennych, ile było plemion historycznych, ponieważ tatuaże te były używane do identyfikacji członków różnych plemion. Nie tylko były używane do identyfikacji, ale także do oznaczania rangi, statusu społecznego, a czasem nawet do celów leczniczych. Wiele z tych tatuaży czerpie inspirację ze zwierząt, takich jak zęby rekina lub paski tygrysa.

Jednak obecnie te tatuaże straciły wiele ze swojego historycznego znaczenia. Obecnie tatuaże plemienne są w dużej mierze łączone z nowoczesnymi symbolami władzy, bogactwa i statusu. Często są postrzegane ze względu na ich wartość artystyczną, a nie to, co faktycznie reprezentują.

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane