Przedszkoliada – duża konkurencja na rynku szkół językowych

Przedszkoliada – duża konkurencja na rynku szkół językowych

Organizator zajęć ruchowych dla dzieci planuje do końca roku prowadzić zajęcia w 200 szkołach. Przygotowuje się także do debiutu na rynku czeskim.

Przedszkoliada.pl to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia prowadzone są na terenie przedszkoli w ośmiu jednostkach własnych oraz 68 franczyzowych. Wykwalifikowani instruktorzy dbają o ogólną poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej dzieci, ale także integrację oraz dobrą zabawę z rówieśnikami.

– Przedszkoliada.pl chce objąć swoim zasięgiem cały kraj i jak największą liczbę przedszkolaków. Dlatego do realizacji tego celu zapraszamy lokalnych franczyzobiorców – mówi Michał Kłosiński, menedżer ds. rozwoju w Przedszkoliada.pl. – Nasz system nie wymaga poniesienia dużych kosztów inwestycyjnych, ale za to wymaga zaangażowania. Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w sporcie i w relacjach z dziećmi.

Pod koniec bieżącego roku sieć planuje prowadzić zajęcia w ponad 200 placówkach w całym kraju, a także poza jego granicami. Firma chce niebawem wprowadzić system do Czech.

System Przedszkoliada.pl to jednak nie tylko cykliczne zajęcia na terenie przedszkoli. Główną atrakcją całorocznego programu są sportowe imprezy dla przedszkolaków. Jak zapewniają przedstawiciele sieci, inwestycja w wysokości 1,5 tys. zł pozwala franczyzobiorcy rozpocząć działalność i zacząć już na niej zarabiać.

Franczyzodawca nie pobiera opłaty licencyjnej. Opłata bieżąca wynosi 12 proc. miesięcznych przychodów, zaś początkowa inwestycja franczyzobiorcy polega jedynie na wyposażeniu osób prowadzących zajęcia w strój sportowy z logo firmy oraz sprzęt do prowadzenia zajęć. Do obowiązków biorcy licencji należy także produkcja materiałów promocyjnych bądź zakupienie ich bezpośrednio od franczyzodawcy.

Do bieżących obowiązków partnera należy wyszukiwanie przedszkoli zainteresowanych współpracą i pozyskiwanie instruktorów oraz koordynacja ich pracy. Najlepiej sprawdza się model biznesowy, w którym franczyzobiorca sam prowadzi zajęcia w pierwszych przedszkolach, z którymi nawiązał współpracę.

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane